Mehmet Günsür Forum
MEHMET GÜNSÜR FORUM'A HOŞGELDİNİZ.
Lütfen GİRİŞ yapınız veya forumu tamamen görebilmek için KAYIT olunuz.
REKLAMLAR/POPUP'LER SADECE MİSAFİRLER TARAFINDAN GÖRÜLMEKTE'DİR!
Mehmet Günsür Forum
MEHMET GÜNSÜR FORUM'A HOŞGELDİNİZ.
Lütfen GİRİŞ yapınız veya forumu tamamen görebilmek için KAYIT olunuz.
REKLAMLAR/POPUP'LER SADECE MİSAFİRLER TARAFINDAN GÖRÜLMEKTE'DİR!
Mehmet Günsür Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmet Günsür Forum

Mehmet Günsür Fanları-Hayranlarına açık bir forum.

AnasayfaAnasayfa  Mehmet GünsürMehmet Günsür  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dergi Haberleri ve Röportajlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kryptonite
Forumun Tatlı Moderatörü

kryptonite
Rep Kademesi: Forumun Tatlı Moderatörü

Kadın
İş/Hobiler :
Lakap : Lipton

Dergi Haberleri ve Röportajlar Vide
MesajKonu: Dergi Haberleri ve Röportajlar Dergi Haberleri ve Röportajlar EmptyCuma Ara. 12, 2008 9:39 pm

Yakışıklımızın Dergi haberleri ve Röportajlarını bu başlıkta paylaşabiliriz...(:
Tülin
ADMİNİSTRATOR

Tülin
Rep Kademesi: ADMİNİSTRATOR

Kadın
İş/Hobiler : Yaso, Kero, Mehmet :)
Lakap : Admin

MesajKonu: Geri: Dergi Haberleri ve Röportajlar Dergi Haberleri ve Röportajlar EmptyCuma Ocak 16, 2009 9:52 pm

Rahat bir aşığım kıskanmam

Kamerayla çocuk yaştan beri haşır neşir olan Mehmet Günsür'ün oyunculuk macerası Hamam ile başlamış. Ehli keyif bir adamı oynayan Günsür'ün rolünün tek zayıf noktası; sinirlendiğinde gözünün kararması. Üstelik o, hayatında iki kez sinirlenmiş...

* Aşk ne ifade ediyor sizin için?
Aşkı, aşık olmayı çok seviyorum. Sürekli çok güzel insanlarla karşılaşıyorum, şanslıyım bu konuda. Hayatıma çok yön veren bir şey aşk.

* Aşık mısınız şu anda?
Aşığım, çok aşığım hem de.

'AŞK VAR OLAN EN GÜZEL ŞEY'
* Nasıl bir aşıksınız?
Sahiplenme duygum hiç yok. Kıskanç değilim. Özgürlüğümü çok seviyorum. Rahat bir aşığım.

* Herkes doğru erkeğin peşinde. Siz nasıl bir kadın için doğru erkeksiniz?
Rahatlık isteyen, kıskançlıklar ve sahiplenmenin çok fazla olmadan bir ilişki yaşamak isteyen bir kadın için doğru erkeğim.

* Bir kadının sizin için yaptığı en harika şey neydi?
Benim için yazılmış, bestelenmiş bir şarkı, benim için yapılmış bir tablo.

* Birine aşıkken bir başka kadına aşık olabilir misiniz?
Hayatta her şey olabilir.

* Aşkın gerçek bir değeri var mı?
Tabii ki. Eğer kalbini hızlı attırıyor, ayaklarını yerden kesiyorsa gerçektir. Aşk çok gerçek, var olan en güzel şey!

* Aşık olmayı mı tercih ediyorsunuz bir ilişkide yoksa aşık olunmayı mı?
İkisi de...

* Kendinizde gördüğünüz en feminen özelliğiniz nedir?
Duyarlılığım.

* Yarın bir kadın olarak uyanacak olsanız kim olurdunuz?
Janis Joplin. Şarkı söylemeye başlardım.

kaynak:http://sabah.com.tr/gny/gny118-20051128-200.html
https://mehmetgunsur.yetkinforum.com - http://mehmetgunsur.110mb
Tülin
ADMİNİSTRATOR

Tülin

Kadın

MesajKonu: Geri: Dergi Haberleri ve Röportajlar Dergi Haberleri ve Röportajlar EmptyCuma Ocak 16, 2009 9:53 pm

Aşka İnanmam!

2 Aralık 2005 Cuma 12:45
1997 YAPIMI ‘HAMAM’ FİLMİ İLE DİKKATLERİ ÇEKEN MEHMET GÜNSÜR, HAYATINA DAİR TÜM BİLİNMEYENLERİ ELELE DERGİSİNİN YENİ SAYISINA VERDİĞİ RÖPORTAJDA ANLATTI.
- Kızlar sizi çok beğendiğinden magazin için iyi bir malzemesiniz aslında. Sevgilinizin peşine niye hiç düşmüyorlar?

Beni bulamazlar ki peşimizde koşsunlar. Fazla bilinen yerlerde değilim. Metroya da biniyorum, minibüse de biniyorum. Gizlediğim, çekindiğim bir şey yok.

DİZİ OYUNCULUĞU DİYE BİR AYRIM YOK

- Sinemaya güçlü bir karakter oyuncusu olarak çok yakışıyorsunuz. Çabucak tükenen dizilerde oynamak niye?

Evet o çabuk tükenme işi biraz can sıkıcı. Ama ekonomik bir getirisi var tabii ki. Benim için dizi ayrı, sinema ayrı.

- İki beden büyük olduğunuzun farkında mısınız peki dizi oyunculuğu için?

Öyle bir şeye inanmıyorum. Dizi oyunculuğu diye bir ayrım olduğunu düşünmüyorum. Oyunculuk oyunculuktur. Ben bu işi seviyorum.

- Yeni projeleriniz nedir?

Üç tane film projesi var. İkisi İtalya’da. Biri İngiliz-Türk ortak yapımı, İngiltere’de çekilecek bir film. Ümit Ünal’ın senaryosunu yazdığı, Sultan Mutfakta isimli proje. Serra Yılmaz, ben, Güven Kıraç var kadroda. İtalya’da bir organ mafyası hikayesi. Bir de kendini keşfetme ve hayatının aşkını bulma hikayesi var. Biri Sicilya’da, diğeri Letçe’de.

- Hakkınızda dedikodu duyuyor musunuz hiç?

Mehmet Günsür her fırsatta Olimpos’a gidip çadır kurar falan gibi duyuyorum. Oliympos’a giderim ama çadır kurmam yani. Hani şeyleri geçiyorum, eşcinsellikti, biseksüellikti... Bir ara eşcinseldim, şimdi biseksüelliğe terfi ettim! Bunlarla zaten toplumun cinsel problemlerini yavaş yavaş hallettiğini görüyoruz. Kafalar biraz daha açılmış yani. Bravo.

ÇOK *** AŞIK OLURUM

- Birçok erkek aşkı küçümserken, siz sık sık aşık olduğunuzu söylüyorsunuz röportajlarınızda...

Aşık olur musunuz sorusunun cevabı, evet çok sık olurum. Benim için durum bundan ibaret. Gerçekten de öyle. Şanslıyım, çok aşık oldum bugüne kadar. Asla tek aşka inanmıyorum. En az 7 kez aşık oldum.

- Aşk hakkında aldığınız en önemli ders?

Nasıl bir kadınla birlikte olabileceğimi anladım. O da şu anda yaşadığım ilişki.

- Başka bir kadına aşık olduğunuzda nasıl terk edersiniz?

Hálá aşıkken de bittiği oldu. Bitmek zorundaydı. İleri gidemiyorduk. Acı çekiyorduk. Gelecek göremediğim ilişkileri bitiriyorum.

BOTOKS YAPTIRMAM

- Sevgiliniz İtalya’da, siz Adana’dasınız. Görüşebiliyor musunuz?

Adana’ya da geliyor, İtalya’ya da gidiyorum. Sık sık görüşmeye çalışıyoruz. Sürekli beraber olamamak zor. Ama katlanıyoruz.

- Nasıl bir kadın? Neyinden etkilendiniz?

Çok rahat bir kadın bir kere. Benim gibi. Onunla hayata bakış açımız da birbirine benziyor. Bir belgesel yönetmeni. Beraber uçabileceğim bir kadın.

- Yaşlanmak kaçınılmaz, yakışıklılık ise gelip geçici. Estetik ve botoks’a nasıl bakıyorsunuz?

Yazık diyorum. İnsanlar ifadelerini falan kaybediyorlar. Hayatta yaptırmam. Düzgün bir şekilde yaşlanmak, beyaz saçlı bir dede olmak istiyorum.

ALDATTIM VE YAKALANDIM

- Güzel bir kadında en çok neden etkilenirsiniz?

Değişir. Ten, gözler, koku, dudaklar... İlk fiziksel özellikler göze çarpar.

- Takıntınız?

İstediğim pantolonu bulamamak

- Bir itiraf istesek?

Geçmiş ilişkilerimde aldattığım zamanlar oldu. Sonra onlar bunu öğrendiler ve bitti. Zaten böyle bir durum varsa benim için iyi gitmiyordur o ilişki. Bir de küçükken masanın altına girip naylon çorap giymiş kadınların bacaklarını koklayıp dokunurdum. O hissi çok severdim. Naylon çorap ve bacak.

8 yaşında erkek çocuğu gibiydim

- Hep cool bir duruşunuz var. Kadınlar sizin hangi yönünüzü eğlenceli buluyor?

Aslında bayağı eğlenceli bir adamım. Müzik olsun, muhabbet olsun, paylaşmak olsun... Evet cool’um ama eğlenceliyimdir de.

- Erkek erkeğe takılmayı sever misiniz?

E tabii her erkek çocuğu gibi. Ben hálá kendimi 8 yaşında erkek çocuğu gibi hissediyorum mesela. Severiz bir arada olmayı.

- Peki ev kuşu musunuz yoksa eğlence delisi mi?

Dönemlere göre değişiyor. Mesela şu aralar çok çalıştığım için ev kuşuyum. Belli dönemde orası senin burası benim... Keyfini çıkarıyorum. Kız arkadaşımla belki bir yerde kalıyoruz zamana bağlı olmadan. Belli zamanlar her gece çıkıyorsun... Her gece başka parti var. İtalya’da ya da burada. Gezip duruyorsun, eve girmiyorsun. Şimdi ise eve gireyim, biraz kafa dinleyeyim durumundayım.

http://www.gecce.com/pages/haber_detay.asp?haber=49004
Tülin
ADMİNİSTRATOR

Tülin

Kadın

MesajKonu: Geri: Dergi Haberleri ve Röportajlar Dergi Haberleri ve Röportajlar EmptyCuma Ocak 16, 2009 9:55 pm

Torino 2006 Kış Olimpiyatları için yapılacak olimpik meşale koşusunda, 10 bini aşkın taşıyıcı 8 Aralık 2005-10 Şubat 2006 tarihleri arasında İtalya'da 11 bin 300 kilometrelik bir mesafeyi kat edecekler. Koşuya 23 Aralık'ta Palermo'da katılacak Türk ekibinin her üyesi olimpiyat meşalesini 500'er metrelik mesafelerle taşıyacak. Koşunun sponsorluğunu Samsung üstleniyor. Oyuncu Mehmet Günsür ile 2005 Avrupa Rüzgar Sörfü şampiyonu ve spor spikeri Çağla Kubat da ekipteki isimlerden. İkisi de İtalyan Lisesi mezunu. Günsür lise 4'teyken, Kubat orta 3'teymiş. Kubat "Okuldaki bütün kızlar Mehmet'e aşıktı" diyor. Günsür'e kızların bugünkü ilgisinin tohumlarının o günlerden atıldığını söyleyebiliriz

"Bir sporcuyu seve seve canlandırırım"

Sizi hep oyuncu olarak tanıyoruz. Sporla aranız nasıl?
Uzun bir dönem ENKA'nın tenis takımındaydım. 15 yıl aralıksız oynadım. Profesyonel olarak da kayak yaptım. Hatta milli olmak üzereyken seçimlerim başka yönde oldu.

Düzenli olarak bu sporları yapmayı sürdürüyor musunuz?
Her kış düzenli kayak yapıyorum. Tenis de oynuyorum. Ancak eskiden her gün beş saat antrenman yapardım. Yine de dizi çekimleri için gittiğim Adana'ya da tenis raketimi de götürdüm.

Bir filmde sporcu rolünü canlandırmanızı teklif etseler kabul eder misiniz?
Seve seve. Her rol gibi bu rolün de hazırlanma dönemi olacaktır. İki ayda şu sahneleri çekebilecek duruma gelmelisin dendiğinde, isteyerek antrenmanı yaparım. İnşallah böyle bir teklif gelir.

"Fanatik değilim"

Futbolla ilgileniyor musunuz?
Çok fanatik değilim. Fenerbahçeliyim.

İtalya'da yaşıyorsunuz. Orada tuttuğunuz bir takım var mı?
Parma. Renkleri sarı-lacivert olduğu için.

Türkiye-İtalya maçlarını izlerken İtalyan kız arkadaşınızla aranızda gerginlik oluyor mu?
Hiç olmuyor. Hatta Fenerbahçe-Milan maçında ikimiz de Fenerbahçe'yi tutuyorduk çünkü Berlusconi'yi sevmiyoruz.

Sporculuk ve oyunculuk arasında nasıl bir paralellik var sizce?
Sporcular da, oyuncular da kendilerine hedefler belirlerler. Ahmet'i yeneceğim ya da üç ayda Sicilya aksanını çözeceğim gibi... Disiplin zaten her branşta çok önemli. Bir hedef koyup ona konsantre olmak gerekir.

Olimpiyat meşalesini Türkiye adına taşımak nasıl bir duygu?
Mehmet Günsür: Çok güzel bir his.
Çağla Kubat: Daha önce de meşaleyi taşıdığım için benim için çok yeni bir duygu değil ancak elbette gurur verici.

Türklerin futbol dışındaki sporlarla pek ilgilenmemelerinin nedeni sizce ne olabilir?
Mehmet G.: İtalyanlar da futbol konusunda bizim kadar fanatik. Bir de dünya çapında derece aldıkları sporlara ilgi gösteriyorlar. Regata adı verilen büyük teknelerle yapılan yelken yarışlarını çok yakından takip ediyorlar. İnsanlar saatlerini kurup sabah 4'te kalkıyor ve bu yarışları izliyorlar. Bir de Formula 1'le ilgileniyorlar. Belki onlar Formula 1'i izlerken biz oturup ata sporumuz güreşi izliyoruz. Bizim de Formula 1'de takımımız olsa, biz de fanatik olabiliriz.
Çağla K.: Türkler bir şeyin parçası olup onu yapmayı değil, onu dışarıdan seyrederek parçası olmayı istiyorlar. Aktif olarak yapmasalar da, bazı insanları ya da bazı şeyleri sahipleniyorlar. Televizyon programlarında da bunu görüyorum. Dışarıdan insanlara hayranlık duyuyor, onları sahipleniyorlar. Televizyon programlarındaki insanları takip ediyor ama iş bunun bir parçası olmaya gelince çok farklı davranıyorlar. Belki bu yüzden futbol bu kadar çok izleniyor. Kendini çok yormayan bir milletiz.

"İmajımız açısından korkunç oldu"

Türkiye-İsviçre maçından sonra çıkan ve günlerce Türkiye'nin gündemine oturan olaylarla ilgili düşünceleriniz nelerdir?
Mehmet G.: Maç çıkışında, soyunma odalarında gördüklerimiz çok üzücü ve saçma olaylardı.
Çağla K.: Orada bize ne yaşatmış olurlarsa olsunlar -ki giden spor yazarları çok sıra dışı bir şey olmadığını söylüyor-, burada onları öyle karşılamamalı, bu işin nasıl olması gerektiğini göstermeliydik. Onlar bize orada öyle yaptı, biz de burada böyle yapacağız anlayışı çok çocukça.

Peki şaşırttı mı sizi bu olaylar?
Mehmet G.: Maalesef çok şaşırtmadı. Bu daha üzücü.
Çağla K.: Bunların bu kadar organize biçimde yaşanacağına inanamazdım.

Ailenizden spor konusunda teşvik gördünüz mü?
Mehmet G.: Beni bir tarafa yönlendirmediler. Serbest bıraktılar. Kendi seçimlerim doğrultusunda hayatımı sürdürdüm. Tabii ki memnunlardı. Sporu bıraktığım zaman da, "Niye bırakıyorsun, devam et" gibi bir baskıları olmadı.
Çağla K.: Babam sporla çok ilgiliydi. Zamanında sutopçuymuş. Ancak beni teşvik eden annem oldu. Annem onun yanında kendini eksik hissetmiş. Kızı sporcu olsun istemiş.

"Akıntıya kapılıp Piramit'ten çıktım"

Başınıza gelen ilginç bir spor kazası var mı?
Mehmet G.: Tenis maçları sırasında çok insanı şişledim.
Çağla K.: Sörfe yeni başladığım dönemlerde akıntıya kapıldım. Bir anda hava değişti. Fenerbahçe koyunda suya girdiğim yerden çıkamayıp Piramit Alışveriş Merkezi'nin önünden çıktım. Düşünsenize elinde yelkeni, sörf kıyafetiyle bir tip kıyıya çıkıyor. Oturmuş yemeklerini yiyen insanların arasından ıslak bir halde yürüyerek Fenerbahçe Kulübü'ne girmiştim.

kaynak:www.milliyet.com.tr
Tülin
ADMİNİSTRATOR

Tülin

Kadın

MesajKonu: Geri: Dergi Haberleri ve Röportajlar Dergi Haberleri ve Röportajlar EmptyCuma Ocak 16, 2009 9:55 pm

Mehmet Günsür
Hayatımın kadınını buldum

Malum Mehmet Günsür, Beyaz Gelincik dizisinin seti için sık sık Adana'ya gidip geliyor bu aralar. Beş gün Adana, bir gün İstanbul, sevgilisini görmek için İtalya falan... Uçup konma durumlarında yani. O hengamede bize de vakit ayırdı sağolsun...
İstanbul'da akşam saatlerinde röportaj için Yeniköy Paul?de buluşuyoruz. 30 yaşla birlikte yakışıklı diye bahsedilecek günlerini çoktan geride bırakmış; neredeyse başka boyuta geçmiş o! Zaten cepte bir karizması vardı hep onun üzerine, yaratıcılık kremalı sanatçılık, fırlamalık üstü bir coolluk gelmiş. Varın ötesini siz düşünün. Neyse... Sesini yükseltmesine gerek bırakmayan özgüvenine yaslanarak konuşmaya başlıyor. İkisi İtalya'da, diğeri İngiltere'de rol alacağı 3 film projesini fısıldıyor önce! Sonra da yavaş yavaş başlıyor açılmaya. Şeffaf, kabuksuz ve naif... Yaşamın her anında ayaklarını yerden kesecek sebepleri olduğunu, macera hakkını nasıl uzaklara kaçarak kullandığını sözlere döküyor. Önceki sevgililerini aldattığını itiraf ediyor; ardından hakkında yapılan biseksüel dedikodularını, "terfi ettim" diyerek ti'ye alıyor. Aa bir de küçükken masanın altında naylon çoraplı kadınların bacaklarına nasıl dokunup kokladığını hatırlıyor. Onun o halini düşününce... Çok komiik! "Vay be ne kadar rol yapmaktan uzak" şaşkınlığı yaşarken, minicik bir yetenek sızıntısıyla yüzünüze tokat gibi patlıyor adamın aktör ruhu. Gönül işleriniz nasıl diye sorduğumda ise İtalyan sevgilisi için o benim hayatımın kadını diyor. Offf, ki ne off yazmayayım diyorum ama... Biliyorum, bu satırları okuyanlar iki günde toz olup kaybolan adamları hatırlayıp dert derman sahibi olacaklar. Ama ne yapalım Mehmet böyle! Kendini ve hayatı acayip farkında, bilinci sürekli teyakkuzda çoook eğlenerek yaşayan keyif adamı o. Şüphesiz insanı içine alan ve yutan yeteneğini de böyle besliyor...

Elele'ye verdiğiniz ilk röportajda 27 yaşındaydınız. Yaş aldıkça kendinize ve oyunculuğa dair ne hissediyorsunuz?
Hiç bitmeyecek bir yol; enteresan. Başka kimliklere bürünmek için kendi kimliğini çok iyi bilmek zorundasın. Kendi içindeki çatışmalardan tut da komplekslerine, önyargılarına kadar yok etmek zorundasın diye düşünüyorum. Çehov'un bir lafı vardır, eğer sanatın üzerine çalışmak istiyorsan önce hayatın üzerine çalış diye. Buna inanıyorum. Oyunculukta çalışınca, ister istemez hayatın üzerine çalışıyorsun. Bir şekilde kendini yontuyorsun. En nötr hale ya da ona en çok yaklaştığın hale kadar. O yüzden bu yolculukta insan kendini çok keşfediyor.
Sizinkisi nasıl bir yolculuk?
7 yaşından beri kameraların önündeyim. Mesela ben lisede bile her gün mutlaka sahneye çıkardım; yıllarca şarkı söyledim. Profesyonel anlamda tiyatro yaptım İtalya'da, formasyonum geniş yani. 25 yaşına kadar da oyunculuk eğitimi almadım ama bunların hepsi birer eğitim.

kaynak:elele.com.tr

Dergi Haberleri ve Röportajlar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası